محل تبلیغات شما
سلام مجدد 

با توجه به سخت تر شدن شرایط مهاجرت، خیلی از دوستان با من تماس میگیرن و سوال میکنن که آیا امکان گرفتن Job Offer وجود داره یا نه؟

همونطور که قبلا گفتم پروسه گرفتن Job Offer روند آسونی نداره و علاوه بر اینکه بسیار هزینه بر هستش همچنین پروسه 1 ماه ای هم داره که باید از طریق قانونی پیش بره. چون فقط بحث دادن پیشنهاد شغلی نیست بلکه تضمین کار برای شخص مورد نظر برای یک سال هم هست. و اداره مهاجرت این قضیه رو پیگیری میکنه و مرتبا بازرسی انجام میشه تا حتی در زمان حضور شخص مورد نظر در کانادا ، صحت فعالیت شخص و شرکت مشخص بشه. در نتیجه هیچگونه نامه سوری نمیشه درست کرد و پیشنهاد شغلی داد.

در حال حاضر چند تا شرکت در تورنتو هستن که به شما پیشنهاد شغلی واقعی میدن و قرارداد یکساله با شما تنظیم میکنن و حتی زمانیکه به اینجا تشریف میارین تمام مدارک مالیاتی و قانونی شما رو تامین میکنن ولی هیچگونه تضمینی برای تمدید قرارداد با شما ندارن و این نامه رو صرفا جهت تسهیل پروسه مهاجرت برای شما درست میکنن. در نتیجه شغل شما در کانادا تضمین شده نیست و این فقط جهت ورود به کانادا در زمان بسیار کوتاهی هست. البته برای بعضی افراد بسیار راه مناسبیه چون در زمانی بسیار کوتاه اقامت دایم کانادا رو دریافت میکنن. به نظر من این روش بیشتر برای کسانی که خیلی اورژانسی میخوان وارد کانادابشن و اقامت دایم بگیرن و یا سرمایه دار هستن خیلی خوبه ولی در بقیه موارد خیلی جالب نیست.

طبق اطلاع من هزینه هر جاب آفر مبلغ 60 هزار دلار کانادا هستش.

امیدوارم پاسخ سوال دوستانی رو که در این مورد پرسیده بودن داده باشم.

شاد و سلامت باشید

سریعترین راه مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت دائم

جاب آفر یا پیشنهاد شغلی کانادایی

اخذ ویزای توریستی کانادا

میکنن ,رو ,کانادا ,پیشنهاد ,خیلی ,شغلی ,پیشنهاد شغلی ,job offer ,مورد نظر ,در زمان ,شخص مورد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر