محل تبلیغات شما

سلام دوستان خوبم

امیدوارم که حالتون خوب باشه. 

همونطور که میدونید انتخابات کانادا هفته پیش انجام شد و حزب لیبرال به رهبری جاستین ترودو مجددا رای آورد. حالا به خوب یا بد بودن این حزب اصلا کاری ندارم ولی بزرگترین حسن حزب لیبرال , حمایت اونها از مهاجرها هستش. برعکس دولت محافظه کار که چند سال پیش دولت رو در دست داشتن و اصلا مهاجر ها رو تحویل نمیگرفتن و حتی در پروسه صدور ویزای توریستی کانادا برای والدین و بستگان نزدیک خیلی اذیت میکردن.

حالا این صحبت ها رو کردم تا بهتون اطلاع بدم طی چند سال گذشته که آقای ترودو در دولت هستن ,کانادا ویزای توریستی رو بصورت ۵ ساله و Multiple Entry صادر میکنه.

خیلی از دوستان با من از طریق ایمیل تماس گرفته بودن و سوال کردن که آیا من میتونم در خصوص گرفتن ویزای توریستی کانادا کمک کنم یا نه.

برای گرفتن ویزای توریستی کانادا یکسری مدارک لازم هست که در صورتیکه اونها رو داشته باشید احتمال گرفتن ویزا براتون خیلی زیاد هست. در سالهای گذشته من برای خیلی از دوستان از طریق ویزای توریستی اپلای کردم و خدا رو شکر تا بحال برای همه دوستان ویزا صادر شده و تشریف آوردن به کانادا.

مزیت اینکه ویزای توریستی کانادا داشته باشید چی هستش ؟

اولا با داشتن ویزای توریستی کانادا تا ۵ سال شما فرصت دارید که به طور نامحدود وارد کانادا بشید یا به بیان دیگه به کانادا در رفت و آمد باشید.

دوما اگر به فکر تحصیل کردن در کانادا هستید این امکان براتون وجود داره که از کالج ها و دانشگاه هاس کانادا بازدید کنید و در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم پذیرش تحصیلی دریافت کنید.

سوما بانک های TD  و RBC برای افرادی که ویزای توریستی ۵ ساله کانادا دارن حساب کوتاه مدت بانکی باز میکنه. در نتیجه برای امورات بانکی میتونید از حساب کانادایی خودتون بهره مند بشید.

اگر به فکر خرید بیزینس های کوچک هستین و یا به فکر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستین این فرصت خیلی خوبیه که از نزدیک با سیستم و شرایط کاری و سرمایه گذاری کانادا آشنا بشید و بیزینس ها رو از نزدیک ببینید و یا در نمایشگاه های فرانچایز شرکت کنید.

خلاصه هزار و یک دلیل دیگه وجود داره که شما رو تشویق میکنه تا برای گرفتن ویزای توریستی کانادا اپلای کنید. ضمن اینکه هزینه بسیار پایینی داره. 

و نکته آخر اینکه وقتی یک مرتبه برای ویزای توریستی کانادا اپلای میکنید و پروسه انگشت نگاری رو طی میکنید, اون نتیجه انگشت نگاری شما تا ۱۰ سال معتبر و طی ۱۰ سال آینده دیگه نیازی نیست که مجددا بایومتریک تست یا انگشت نگاری رو انجام بدین و در صورت نیاز به صدور مجدد ویزا فقط باید پروندتون بصورت آنلاین سابمیت بشه.

پس من پیشنهاد میکنم اگر شرایطش رو دارید و یا برای اومدن به کانادا چه بصورت موقت و یا دائم برنامه ای دارید حتما برای ویزای توریستی کانادا اپلای کنید. چون ضرری نداره و کلی هم برای پاسپورتتون اعتبار بوجود میاره.

من شماره موبایل و ایمیل آدرسم رو اینجا میزارم تا در صورتیکه دوستان برای پروسه ویزای توریستی کانادا علاقه داشتن و یا به کمک احتیاج داشتن من خوشحال میشم بهتون کمک کنم و اینکار رو براتون انجام بدم.

میتونید روی تلگرام و یا واتساپ با من در ارتباط باشید:

6477817028

najimic@gmail.com

به امید دیدارتون در کانادا  

سریعترین راه مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت دائم

جاب آفر یا پیشنهاد شغلی کانادایی

اخذ ویزای توریستی کانادا

کانادا ,ویزای ,توریستی ,رو ,خیلی ,سال ,ویزای توریستی ,توریستی کانادا ,و یا ,کانادا اپلای ,از طریق ,ویزای توریستی کانادا ,توریستی کانادا اپلای ,گرفتن ویزای توریستی ,برای ویزای توریستی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لب چاقالوي تنهاست Lonely Man